יועצי בטיחות, גהות, נגישות ואיכות הסביבה

בטיחות אש

החוק במדינת ישראל קובע שעל מנת לקבל רישיון עסק, חייב בעל העסק להציג, בין היתר, אישור מטעם מכבי אש, המבטיח כי נושא בטיחות אש בעסק טופל בצורה מקצועית. בית העסק צריך להיות מצויד במערכות כיבוי יעילות, שיאפשרו לצמצם ואף למנוע פגיעה בגוף וברכוש במקרה שתפרוץ שריפה.

חברת אילן לביא מעמידה לרשותכם יועצי בטיחות אש מקצועיים, שילוו אתכם לאורך כל הדרך:

  • בחירת מערכות כיבוי אש המתאימות לסוג המבנה ולסוג העסק
  • הנחיות להתקנה נכונה של מערכות כיבוי אש
  • בחינה דקדקנית של איכות ההתקנה
  • הדרכות לעובדים בנוגע לכללי התנהגות בשעת שריפה, לרבות הנחיות הפעלה של מערכות כיבוי
ליועצי בטיחות מקצועיים חייגו 08-8556847

האם טיפלת בנושא בטיחות אש בעסק שלך?

נושא בטיחות האש הוא חלק מהותי ביותר מתהליך קבלת רישיון עסק, ואין זה מפתיע, שכן אש עלולה לגרום לנזקים רבים לגוף ולרכוש. כיום ישנם אביזרים רבים בתחום בטיחות אש, ויש לבחור במערכות המתאימות ביותר עבור בית העסק שלכם. מעבר לזאת, חשוב ביותר להתקין את המערכת בצורה נכונה, וכך במקרה הצורך היא תאפשר כיבוי יעיל של שריפה. יועצי הבטיחות שלנו יעזור לכם לבחור את המערכות הדרושות לכם, וידאגו לוודא שהן הותקנו כראוי.

מיהו יועץ בטיחות אש?

כשמדובר באש לא נוטלים סיכונים מיותרים, ובטח שלא משחקים בחיי אדם. יועץ בטיחות אש הוא אדם בעל ידע תיאורטי ומעשי, שעבר הכשרה מיוחדת על מנת לעסוק בתחום זה. לאחר בדיקת בית העסק שלכם, הוא יסייע לכם להבין כיצד תוכלו להפוך אותו לבטיחותי יותר. יועץ הבטיחות בונה עבורכם תוכנית עבודה שתאפשר לכם לקבל את האישור הדרוש מטעם מכבי אש. מעבר לזאת, היועץ ילמד אתכם ואת הצוות של בית העסק שלכם להשתמש נכון בכל המערכות ויספק להם הנחיות איך לנהוג בשעת שריפה.

זקוקים לשירותי ייעוץ ?
פנו אלינו עוד היום – לפונים דרך האתר תינתן הנחה


דילוג לתוכן