יועצי בטיחות, גהות, נגישות ואיכות הסביבה
דף הבית » בטיחות בעבודה » בטיחות וגיהות

בטיחות וגיהות

אם אתם בעלים של מפעל או עסק אחר ומעסיקים עובדים, אתם אחראיים לשלומם לביטחונם ולבטיחותם ועליכם לנהוג לפי כל הכללים, החוקים, התקנות והתקנים בעניין זה. אם אתם מקימים עסק חדש ו/או עובדיכם נמצאים מידי יום בסיכון – עליכם לקבוע נהלי בטיחות וגיהות בעבודה, כדי למנוע תאונות עבודה מצערות, אשר מעבר לפגיעה הגופנית, לטראומה ולצער, גורמת להפסד כסף רב ולימי עבודה שאבדו ואשר ניתן היה למנוע.

מאיפה מתחילים? לפתרונות, לייעוץ מקצועי ולתכנון בטיחות וגיהות במקום העבודה/העסק, התקשרו עוד היום לאילן לביא בע"מ, יועצי בטיחות ונגישות, ותבטיחו שקט נפשי בעבודה לכם ולעובדיכם. 

התקשרו 08-8556847, והצוות המקצועי והמיומן שלנו ישמח לסייע לכם !

חברתנו מספקת מגוון שירותים להבטחת נושא הבטיחות והגיהות במקומות שונים ובריאותם ושלומם של העובדים והשוהים בהם.

שירותים אלו כוללים, בין השאר:

  • הכנת חוות דעת מומחה לבית משפט
  • סיוע וליווי לעסקים בהליכי רישוי
  • ייצוג והכוונה מול רשויות כיבוי אש, משטרת ישראל, המשרד להגנת הסביבה והתמ"ת
  • ייעוץ והכוונה בכל הנושא של בטיחות וגיהות בעבודה
  • ניהול והערכת סיכונים במקום העבודה
  • הטמעת תהליכים למניעת תאונות עבודה
  • סיוע להטמעת תקני 18001 ISO 14000
  • ייעוץ והכוונה ברכישת אמצעי בטיחות וציוד מגן

בטיחות וגיהות בזמן העבודה

עשרות עובדים נהרגים בשנה בגלל תאונות עבודה. בואו נשמור על בטיחות וגיהות בזמן העבודה ומחוצה לה.
מדי שנה נהרגים ונפצעים בישראל עשרות עובדים בתאונות עבודה, שאת מרביתן ניתן היה למנוע.
שמירה על תקנות ועל כללי בטיחות, עבודה עם מערכות הגנה ולבוש מגן מתאים, קביעת נוהלי עבודה וריענונם מפעם לפעם בעזרת יועץ בטיחות וגיהות מוסמך, ביצוע תרגילי חירום ועוד אמצעים הכרחיים כגון אלו יאפשרו לספק לעובדים מקום עבודה בטוח ולשמור על שלומם ובריאותם.

תאונת עבודה = נזק כלכלי אדיר

ניהול נושא הבטיחות והגיהות בעבודה הוא תחום מורכב ומסובך. על המנהל לדעת ולהתמצא בסבך החוקים, התקנות והתקנים, ובסופו של יום, מלוא האחריות מוטלת על כתפיו.לכן חשוב להשתמש בשירותיו של יועץ בטיחות וגיהות, אשר יוכל לתרום את הידע העצום שלו בתחום, לספק מבט מקיף יותר על כל הצרכים והבעיות בתפעול היומיומי, ולתכנן היטב שגרת עבודה בטוחה יותר.

אל תיקחו סיכון מיותר.אם אתם קבלנים, אדריכלים, יזמים, בעלי עסקים ומפעלים, מוסדות חינוך ותרבות, מוסדות פנאי , קאנטרי קלאבים, מכוני כושר, בתי מלון, בריכות שחייה, אולמות אירועים ו/או עוסקים בכל סוג של עבודה העלולה להיות מסוכנת עבור העובד, התקשרו לאילן לביא בע"מ ותקבלו ייעוץ מקצועי ואמין ביותר לגבי בטיחות וגיהות בעבודה, בטיחות אש, נגישות לנכים ועוד. אנחנו נסייע לכם להטמיע את הנוהלים הנדרשים, כך שהעובדים שלכם יהיו מוגנים ויעבדו בתנאים האופטימליים לשמירה על בטיחותם.

זקוקים לשירותי ייעוץ ?
פנו אלינו עוד היום – לפונים דרך האתר תינתן הנחה


דילוג לתוכן