יועצי בטיחות, גהות, נגישות ואיכות הסביבה
דף הבית » היתר בנייה » היתר בנייה

היתר בנייה

כל עבודות הבנייה, שלהן השפעה על מראה פני השטח, ו/או על הרכוש המשותף של דיירים, מחייב היתר בנייה. את היתרי הבנייה מקבלים מהוועדה המקומית לתכנון ולבנייה, אשר בוחנת לעומק את ההשפעות השונות של המבנה החדש או של השינויים המבוקשים על הסביבה.

באילו מקרים צריך לקבל היתר בנייה?

היתרי בנייה יש לקבל במקרים בהם עומדים לבנות בניין חדש, או להרוס מבנה ולבנות במקומו מבנה חדש, או לשנות את פניו של מבנה קיים. במילים אחרות, כל שינוי במבנה שייראה כלפי חוץ מחייב היתר בנייה.
הוועדה בוחנת את הבקשות המוגשות לשולחנה בהיבטים שונים, וכאן אנו נכנסים לתמונה, ומספקים שירותי ייעוץ בטיחות במטרה להקל על לקוחותינו לקבל את ההיתרים המבוקשים ללא עיכובים מיותרים.
מה אנו בוחנים?
חברת אילן לביא יועצי בטיחות בוחנת את תוכניות הבנייה בהיבטים שונים:
  • בדיקות קרקע ואיכות סביבה – יועצי הבטיחות ואיכות הסביבה של חברתנו בודקים את סוג הקרקע ואת ההתאמה של המבנה לאותו סוג קרקע.
  • נגישות לנכים – במדינת ישראל קיימים חוקים, המחייבים את הקבלנים לבנות מבנים תוך התאמה לנגישות מלאה לנכים. אנו נבחן את נושא הנגישות, נייעץ ונעזור לכם לשפר את תוכניות הבנייה בהיבט זה.
  • ראדון.
  • עמידות בתקנות אש – אנו בוחנים האם נלקחו בחשבון כל ההיבטים של בטיחות אש, ומצביעים על נקודות שעלולות להיות בעייתיות. כמו כן מאשרים את התוכניות בכיבוי אש.
  • ועוד ועוד

היתר בנייה לתמ"א 38

אחד האתגרים של תמ"א 38 הוא בתחום הלוגיסטי – היכולת לגשת לאזורים קשים לגישה בלב שכונות מאוכלסות, מבלי לפגוע בגוף וברכוש. אנו עוזרים ליזמים ולקבלנים לבנות תוכנית בטיחות ומייעצים להם כיצד לבנות את תוכנית הבטיחות בצורה חכמה ובטיחותית יותר. הניסיון המקצועי הנרחב עוזר לנו לחשוב על פתרונות יצירתיים למצבים שנראים חסרי סיכוי.
אם אתם עומדים להגיש בקשה להיתר בנייה, חשוב שתערבו בתהליך גם יועצי בטיחות מקצועיים, שיעזרו לכם לעלות על נקודות בעייתיות, שעלולות לעכב את האישור המבוקש.

זקוקים לשירותי ייעוץ ?
פנו אלינו עוד היום – לפונים דרך האתר תינתן הנחה


דילוג לתוכן