יועצי בטיחות, גהות, נגישות ואיכות הסביבה
דף הבית » חוות דעת מומחה בטיחות » חוות דעת מומחה בטיחות לבית משפט

חוות דעת מומחה בטיחות לבית משפט

בכל עימות או קונפליקט המתגלה בין שני צדדים ומובא לדיון בבתי המשפט בארץ או בעולם, צריכים השופטים היושבים בדין להכריע בין שני הניצים. אמנם כבודם של השופטים בכל הקשור לרזי החוק והמשפט במקומו מונח, אך כיצד יוכל/תוכל השופט/ת להכריע במחלוקות הנוגעות, למשל בגלאי עשן בבניינים שעלו באש או לנושאי תכנון בנייה?

ובכן, בדיוק כאן נכנס לתמונה איש המקצוע המומחה שתפקידו לספק חוות דעת מקצועית.

מה כוללת חוות דעת מומחה בטיחות לבית משפט?

  • תיאור מפורט של נסיבות האירוע שסביבו נסובה התביעה מנקודת מבט מקצועית ואובייקטיבית.
  • מגוון רחב של מסמכים מקצועיים הכוללים שרטוטים, צילומים, תכנונים ועוד.
  • ניתוח כשלים במערכות השונות הקשורות לבטיחות, כשבין היתר מדובר על כשלים ברמת התכנון, הביצוע והתפעול שהיו קשורים באופן ישיר או עקיף למקרה התביעה.
  • ניתוח מדויק ומפורט של התאונה והסברים בנוגע לאופן שבו היה ניתן למנוע אותה.

ההשפעה של חוות הדעת המקצועית על סיכויי ההצלחה של התביעה

היו סמוכים ובטוחים שלא רק הצד התובע ידאג להגשה של חוות דעת מומחה בטיחות לבית המשפט. ברוב המוחלט של המקרים גם הצד הנתבע ידאג להשיג חוות דעת מקצועית של מומחה בטיחות ולא אחת, כדי להכריע בין הצדדים, ידאג בית המשפט למנות איש מקצוע מומחה מטעמו. כדי להשיג עליונות משפטית וכדי שהצדק ייצא לאור באופן המשכנע והאפקטיבי ביותר, ישנה חשיבות עליונה לדאוג לחוות דעת מקצועית אך ורק מהמומחים בתחום.

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים, נראה כי הגיע הזמן שתערכו היכרות עם המומחים של חברת אילן לביא בע"מ יועצי בטיחות ונגישות. אנשי המקצוע של החברה מתמחים בביצוע בדיקות מעבדה, טיפול ברישוי עסקים, חקירות של תאונות עבודה, מתן חוות דעת מקצועית בנושאי בטיחות לבתי המשפט ועוד.

ליצירת קשר ולקביעת פגישת ייעוץ אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 08-8556847 או לטלפון 050-5263941 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צרו קשר" באתר ונציגי החברה יחזרו אליכם תוך זמן קצר.

זקוקים לשירותי ייעוץ ?
פנו אלינו עוד היום – לפונים דרך האתר תינתן הנחה


דילוג לתוכן