יועצי בטיחות, גהות, נגישות ואיכות הסביבה
דף הבית » חוות דעת מומחה בטיחות » חוות דעת מומחה בטיחות

חוות דעת מומחה בטיחות

המונח "חוות דעת מומחה" מופיע לעתים קרובות בתקשורת בהקשר של ניהול מאבק משפטי והצלחה במאבק זה. קיימות חוות דעת מומחה מסוגים שונים, כמו למשל חוות דעת רפואית, הנדסית, שמאית, בטיחותית, גהותית, גרפולוגית ועוד.

במהלך המשפט מבקשים השופטים מכל מומחה בתחומו להבהיר את הדרוש ולתת חוות דעתו על המקרה המובא בפניהם, הכל במטרה להשכיל ולהבין את נסיבות המקרה, מי התרשל, מהו הנזק שנגרם לרכוש או לגוף ועוד ועוד. גם עורך דין נזיקין טוב של אחד הצדדים ייטיב לבסס את תביעתם באמצעות חוות הדעת.

חוות דעת משפטית של מומחה

חברת אילן לביא יועצי בטיחות מתמחה משנות 90 במתן חוות דעת מומחה לבית משפט בתחומי בטיחות שונים: בטיחות בציבור, בטיחות מפגעים, בטיחות בעבודה, וכן בנושאי גהות, בריאות תעסוקתית ונגישות. לחברה ניסיון עבודה בתחום משנת 1990, מנהלה ובעליה הוכשר הכשרה ארוכה בנושאי בטיחות ונגישות. לחברה גם ניתן רישיון ממשרד המשפטים לביצוע חקירות ואכן החקירות נועדו לביסוס העובדות בתיקים הנבדקים על ידינו. עורכי דין וגופים אחרים במשק, פונים לחברת אילן לביא במטרה לקבל חוות דעת מומחה בטיחות על תיקים שהם מנהלים.

למידע נוסף לחצו כאן או חייגו 08-8556847 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

ללקוחות המגיעים דרך האתר תינתן הנחה

חוות דעת מומחה בטיחות ודיני עבודה

מעסיקים וגופים שונים במשק מוצאים את עצמם לא אחת, אל מול תביעה משפטית שמקורה בתאונת עבודה, ברשלנות, או בכל אירוע תאונתי אחר הנובע מכשלי בטיחות וכשלים אחרים. לדוגמה, חוות דעת של מומחה בתחום הבטיחות בעבודה, הבטיחות הכללית, הגהות והבריאות התעסוקתית יכולה כאמור לשפוך אור על המקרים והמצבים שהם לעיתים סבוכים ביותר. כאן נכנסת לתמונה חברת אילן לביא בע"מ הפועלת על פי כללים מוגדרים והבודקת את הממצאים בשטח כפי שהיו בעת המקרה. כמו כן נבדקים הנהלים הקיימים בחברה ועוד ועוד. כאמור בדיקה שיטתית ויסודית של אנשי מקצוע היא לעיתים הדרך היחידה לשפוך אור על הנסיבות שהובילו למצבים מסוכנים ובעטיים לתאונות.

כולנו זוכרים את המקרה העצוב של הילד אשר התחשמל בבריכת שחייה. כל האצבעות המאשימות הופנו כמעט באופן מיידי אל בעל הבריכה, שלכאורה לא דאג לתקינות מערכת החשמל במקום. תפקידה של חוות דעת משפטית היא לבחון מה הייתה הסיבה העיקרית להתחשמלות, והאם הייתה לבעל בריכת השחייה יכולת למנוע את האסון הזה.

נגישות לנכים

על המוסדות ומבני הציבור ברחבי המדינה להיות נגישים לכל סוגי האוכלוסיות בארץ ובכללן אוכלוסיית הנכים. במידה ומבנה כלשהו אינו עומד בדרישה זו, וקרה אירוע תאונתי , הנפגע יוכל להגיש תביעה משפטית ולצרף חוות דעת של מומחה לנגישות. תפקידה של חוות דעת מומחה בנושאים כאלה היא לבחון את האירועים ולהצביע על הכשלים שבעטיין קרה האירוע.

זקוקים לשירותי ייעוץ ?
פנו אלינו עוד היום – לפונים דרך האתר תינתן הנחה


דילוג לתוכן