יועצי בטיחות, גהות, נגישות ואיכות הסביבה
דף הבית » יועץ בטיחות אש » יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש

אש היא אחד הדברים המסוכנים ביותר לאדם. לכן, כדי לפתוח עסק חייבים לקבל אישור מכבי אש לכך שהמקום מוגן היטב מפני דליקות. אם אתם עומדים בפני ביקורת של הרשויות או שיש לכם עסק ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם מוגנים – זה הזמן להזמין יועץ בטיחות אש מטעם חברת אילן לביא.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה חייגו עכשיו 08-8556847
ונשמח לעמוד לשירותכם.

מקצועיות היא מילת המפתח

עבודתו של יועץ בטיחות אש כוללת ביצוע בדיקה מקיפה של האתר על מנת לוודא שהוא עומד בכל דרישות המיגון מפני שריפות. במקרה שנמצאים ליקויים מתריע היועץ על כך בפני בעל הנכס ומציג תוכנית מסודרת לגבי כל הפריטים שצריך לשנות או לשפר על מנת להשיג את מירב ההגנה.

מתי חשוב לפנות אל יועץ בטיחות אש?

  • בשלבי הבנייה – בין אם מדובר במבנה שמיועד למגורים או לעסקים, חשוב להזמין מומחה שיתן את חוות דעתו בנוגע למיגונו של המבנה בפני שריפות. איתור ליקויים בשלבי הבנייה יכול לחסוך הרבה מאוד עוגמת נפש, זמן וכסף בעתיד.
  • עם סיום הבנייה – על מנת לקבל טופס 4 – אישור לאכלוס המבנה, צריך שהוא יהיה ממוגן בפני אש על פי התקנים שנקבעו. מומלץ מאוד לפנות אל יועץ בטיחות אש לפני שמתבצעת הביקורת הכללית, על מנת להגדיל את הסיכויים לעבור את הביקורת ולקבל אישור לאכלוס כמה שיותר מהר.
  • לאחר ביצוע שינויים במבנה – כל שינוי שאתם מבצעים במבנה יכול לגרור פגיעה במיגון שלו מפני דליקות. לכן, אם מבצעים שיפוץ או כל שינוי אחר במבנה עצמו, חשוב להזמין אנשי מקצוע מומחים שיוודאו שהמבנה ממוגן כמו שצריך.

יועצי בטיחות אש של חברת אילן לביא – לשירותכם

חברת אילן לביא מתמחה במתן ייעוץ בכל הנוגע למיגון מבנים בפני שריפות ונזקי אש. החברה מעסיקה יועצי בטיחות אש מקצועיים, בעלי ניסיון שטח רב שנים, המספקים שירות למפעלים, למוסדות ולארגונים בכל חלקי הארץ.

אם גם אתם רוצים להיות בטוחים – הזמינו עכשיו יועץ בטיחות אש מוסמך מטעם חברת אילן לביא ותקבלו שירות מקיף להבטחת שלומכם ושלום יקיריכם.

חשיבותו של אישור מכבי אש

אישור מכבי אש מחויב על פי חוק כדי לקבל אישור עסק, ללא האישור בית העסק אינו יכול להתקיים. לפני הפנייה למכבי אש, יש למגן את המבנה מפני אש באמצעות מערכות גילוי וכיבוי אש כדי לעשות זאת בצורה נכונה חשוב לקבל חוות דעת של יועץ בטיחות אש.
מעבר לכל, מיגון נכון של מבנה מפני אש חוסך חיים.

זקוקים לשירותי ייעוץ ?
פנו אלינו עוד היום – לפונים דרך האתר תינתן הנחה


דילוג לתוכן