יועצי בטיחות, גהות, נגישות ואיכות הסביבה
דף הבית » בטיחות בעבודה » ממונה בטיחות

ממונה בטיחות

מעוניינים להעלות את רמת הבטיחות והגיהות בעסק שלכם? דואגים לשלומכם ולשלום עובדיכם? ממונה בטיחות בעבודה מטעמנו יעזור לכם בזיהוי סיכונים ובנטרולם, בהשגחה ובפיקוח – כל מה שצריך כדי להפוך את מקום העבודה שלכם לבטוח יותר.

התקשרו כדי לברר עמנו איך עושים זאת – מעלים את רמת הבטיחות ומצמצמים את הסיכונים לפגיעה בבריאות העובדים 08-8556847

מה תפקידו של ממונה בטיחות בעבודה?

משרה זו כוללת 19 תפקידים שונים, המפורטים בתקנות ארגון הפיקוח על העבודה התשי"ד 1954, ביניהם:
  • עריכת ביקורות במקום העבודה.
  • בדיקת תנאי העבודה והאקלים הבטיחותי של העובדים, הכוללת מעבר על חדר אחר חדר במקום על מנת לאתר את כל הליקויים שעלולים להוות סכנה – דבר הנקרא סקר סיכונים ומפגעים.
  • ממונה בטיחות מספק המלצות והסברים לשיפור האקלים הבטיחותי על סמך הביקורת: מתן המלצות להתקנת אמצעי בטיחות, הכנת תכנית שנתית להדרכת העובדים, קביעת נהלי עבודה נכונים, הקמת ועדות בטיחות ועוד.

הפן הכלכלי של בטיחות וגיהות במקום העבודה

מדי יום ביומו מתרחשות תאונות בבתי עסק שונים, במפעלים ובמקומות עבודה, שחלקן יכול היה להימנע – בין השאר על ידי עבודת ממונה בטיחות בעבודה, ביצוע סקר סיכונים ואימוץ מסקנותיו.

עובדים רבים נפגעים בשל ליקויים שונים בנוהלים, בתשתיות וכו', ו/או בשל אי ידיעה בהפעלת ציוד, ו/או בשימוש בחומרים מסוכנים, ו/או בשל חוסר באמצעי בטיחות ומיגון.

מעבר לחשיבות של השמירה על חיי אדם ועל בריאותם של העובדים תחתיכם, עובדים שנפגעו או חלו בגלל עיסוקם יוצרים למעסיק נזק כלכלי רב: השבתה של חלק מכח האדם, איחור באספקת מוצרים ו/או ציוד, תשלום עבור ימי המחלה, בעיות תדמיתיות וכו'. כמו כן, אתם נחשפים לתביעות משפטיות מצד הנפגעים ו/או בני משפחתם, העלולים לדרוש מכם פיצוי כספי על הנזק שנגרם להם, על אובדן ימי עבודה, כאב וסבל, הוצאות לטיפולים רפואיים ועוד.

החדשות הטובות הן שקיימת אפשרות להפחית באופן משמעותי את הסיכויים להיקלע למצבים שכאלה, בעזרת הקדשת תשומת לב ראויה לנושא והקפדה על נהלים, כמו גם באמצעות מינוי ממונה בטיחות בעבודה.

כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת אילן לביא בע"מ שתדאג לטפל בנושא בטיחות בעבודה בעסק שלכם ותעמיד לשירותכם ממונה בטיחות מקצועי כנדרש.

ממונה בטיחות – בראש ובראשונה

ממונה בטיחות מטעם אילן לביא יוכל לעזור לכם בכל הקשור לענייני בטיחות וגהות בעבודה. בעזרתו תוכלו גם אתם להבטיח לעצמכם סביבת עבודה נעימה, יעילה ובטוחה.
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

זקוקים לשירותי ייעוץ ?
פנו אלינו עוד היום – לפונים דרך האתר תינתן הנחה


דילוג לתוכן